(MEHR-E-PARDIS INVESTMENT GROUP (M.I.G
گروه سرمایه گذاری مهر پردیس (M.I.G) با هدف سرمایه گذاری و مشاوره سرمایه گذاری و سکونت به متقاضیان در شهر جدید پردیس تاسیس و همواره در راه اعتلای اهداف عمومی می کوشد. تلفن های دفتر مرکزی : 02176245795 و 02176245794 آدرس:شهر جدید پردیس ابتدای بلوار ملاصدرا مجتمع ایران زمین طبقه دوم شماره 101

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر صبح امروز از روند خدمات رسانی به پروژه های مسکن مهر شهر جدید پردیس بازدید بعمل آورد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ این بازدید با حضور احمد اصغری مهرآبادی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر ؛ مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس؛ سعید غفوری مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس و مدیران فازها برای بررسی روند خدمات رسانی به فازهای 5، 8، 9 قدیم، 9 جدید و 11 صورت گرفت.
طی بازدید بعمل آمده مهرآبادی  از پیشرفت پروژه ها در شهر جدید پردیس ابراز رضایت کرد و گفت: روند رو به رشد در پردیس نسبت به اوایل سال بسیار بیشتر و فعالیت در این پروژه ها چشمگیر است، ساخت و ساز در پردیس مثبت ارزیابی میشود و این حرکت امیدوار کننده است.
مهرآبادی افزود: ضمن تشکر از تمامی دستگاه های خدمات رسان خواهشمندیم جهت اتمام کارها کمک بیشتری به ما بکنند.
وی تصریح کرد: این اقدامات زیربنایی برای افتتاح پروژه های مسکن مهر بسار مهم و حیاطی است چون اگر این موارد زیربنایی تکمیل و به اتمام نرسد نمیتوان به موقع این واحدها را تحویل داد.

لینکها

ورود به سایت

ff